Bu dəfə Sumqayıta gəlirik!
İnnovasiya və Rəqəmsal İnkişaf Agentliyinin dəstəyi, “SUP. VC” şirkətinin təşkilatçılığı ilə regionlarda startap ekosistemi üzrə “INNOSTART”maarifləndirmə proqramı start götürüb. Proqram çərçivəsində bu dəfə Sumqayıtda gənclərlə görüş keçiriləcək.
Görüş startap quruculuğu mövzusunda olacaqdır. İştirakçılara startap qurarkən düzgün komanda formalaşdırmaq, komanda üzvlərini doğru seçmək və vəzifə bölgüsü haqqında məlumat veriləcəkdir.
Məqsəd bölgələrdəki gənclərin potensialını kəşf etmək, onların innovativ ideyalarını dəyərləndirmək, yerli icmanın formalaşmasını təmin etmək və startap quruculuğuna həvəsləndirməkdir.

Yerləşdirilmə tarixi : 25 May 2023 14:55
Support of Innovation and Digital Development Agency "INNOSTART" educational program on startup ecosystem has started in the regions under the organization of "SUP.VC" company. Within the framework of the program, a meeting with young people will be held in  Sumgayit.
The meeting will be about startup building. The participants will be informed about forming the right team, choosing  team members and division of duties when setting up a startup.
The goal is to discover the potential of young people in the regions, appreciate their innovative ideas, ensure the formation of the local community and encourage them to start-up building.