Əsas səhifə | Xəbərlər | “Atəşgahsığorta” ASC-nin nümayəndələri İqtisadiyyat və idarəetmə fakültəsinin tələbələri ilə görüş keçirdi
Yerləşdirilmə tarixi : 10 Dekabr 2019 17:00
“Atəşgahsığorta” ASC-nin nümayəndələri İqtisadiyyat və idarəetmə fakültəsinin tələbələri ilə görüş keçirdi
Dekabrın 10-da Sumqayıt Dövlət Universitetində İqtisadiyyat və idarəetmə fakültəsi və “Atəşgahsığorta” ASC-nin birgə iştirakı ilə tələbələrin istehsalat təcrübələrinin təşkilinə həsr edilmiş görüş keçirildi.
Tədbiri İqtisadiyyat və idarəetmə fakültəsinin dekanı dosent Aynurə Yəhyayeva açaraq, qonaqları salamladı, 4-cü kurs tələbələrinin “Atəşgahsığorta” ASC-nin Sumqayıt filialında təcrübə kecmələrinin əhəmiyyətini və bu istiqamətdə görüləcək işlərdən bəhs etdi.
“Atəşgahsığorta” ASC-nin Rekrutinq və təlim şöbəsinin müdiri Babək Məmmədov istehsalat təcrübəsinin keçirilməsi ilə bağlı tələb olunan qaydaları və şirkətin fəaliyyəti haqqında məlumat verdi.
Sumqayıt Dövlət Universitetinin Karyera Mərkəzinin müdiri dosent Əmirxan İsayev, mərkəzin metodisti Araz Tarverdiyev, Maliyyə və mühasibat uçotu kafedrasının müdiri dosent Loğman Abdullayev və Dünya iqtisadiyyatı və marketinq kafedrasının baş müəllimi Gülbəz Rüstəmova cıxış edərək, istehsalat təcrübəsi ilə bağlı fikirlərini bölüşdülər.
Sonra “Atəşgahsığorta” ASC-nin ofis satışları müdiri Fərid Xalıqov, şirkət əməkdaşları Əbülfəz Abdullayev, Aysel Mahmudova və “Atəşgahsığorta” ASC-nin Sumqayıt filialının meneceri Rüstəm Əsədov tələbələri maraqlandıran sualları cavablandırdılar.

Home | News | REPRESENTATIVES OF “ATESHGAH INSURANCE” OJSC MET WITH STUDENTS OF THE FACULTY OF ECONOMICS AND MANAGEMENT
Yerləşdirilmə tarixi : 10 December 2019 17:00
REPRESENTATIVES OF “ATESHGAH INSURANCE” OJSC MET WITH STUDENTS OF THE FACULTY OF ECONOMICS AND MANAGEMENT
On December 10, a meeting was held at Sumgayit State University with the participation of the Faculty of Economics and Management and “Ateshgah insurance” OJSC on the organization of student internship.
The event was opened by the dean of the Faculty of Economics and Management, Aynur Yahyayeva. She greeted the guests and spoke about the importance of the internship of senior students in the Sumgayit branch of “Ateshgah insurance” OJSC and about further work to be done in this direction.
The head of the Recruiting and training department of “Ateshgah insurance” OJSC Babek Mammadov informed about the rules of conducting production practices and the activities of the company.
Amirkhan Isayev, head of the Career Center of Sumgayit State University, Araz Tarverdiyev, methodologist of the Center, Loghman Abdullayev, head of the Department of Finance and Accounting, and Gulbez Rustamova, senior teacher of the Department of World Economy and Marketing, shared their experiences.
Then the head of the Sales department of “Ateshgah insurance” OJSC Farid Khaligov and employees of the company Abulfaz Abdullayev, Aysel Mahmudova and the manager of the Sumgayit branch of “Ateshgah insurance” Rustam Asadov answered the students' questions.