ERASMUS+EQAC layihəsi çərçivəsində tələbələr arasında növbəti sorğu keçirildi
Yanvarın 31-də Sumqayıt Dövlət Universitetində Avropa Komissiyasının maliyyələşdirdiyi ERASMUS+EQAC (Azərbaycan universitetlərində Keyfiyyət Təminatı Mərkəzlərinin yaradılması və inkişaf etdirilməsi) layihəsi çərçivəsində tələbələr arasında növbəti sorğu keçirildi.
Beynəlxalq əməkdaşlıq və əcnəbi tələbələr şöbəsinin metodisti Nigar Məmmədova Avropa Kommissiyasının maliyyələşdirdiyi ERASMUS+EQAC layihəsi haqqında iştirakçılarda ümumi biliklərin yaranması üçün təqdimatla çıxış etdi. Sorğuda fokus tələbə heyətindən başqa, Mühəndislik fakültəsinin 611–ci qrupu, həmin fakültənin laborantı Arzu Bəhrəmova və Beynəlxalq əməkdaşlıq və əcnəbi tələbələr şöbəsinin əməkdaşı Gülnar Hüseynova iştirak etdilər.
Layihə çərçivəsində koordinator universitet olan Bakı Biznes Universiteti tərəfindən hazırlanmış online tələbə sorğu blankları dolduruldu və tələbələr həmin sorğunu cavablandırdılar. Layihənin iş planına uyğun olaraq, pilot ixtisasda təhsil alan tələbələr üçün sorğuların davamlı keçirilməsi nəzərdə tutulur.

Home | News | THE FOLLOWING SURVEY WITHIN ERASMUS+EQAC PROJECT AT SSU
On January 31, the following survey was conducted among the students within the framework of the European Commission funded project ERASMUS + EQAC (Establishment and Development of Quality Assurance Centers in Azerbaijani Universities).
The methodist of the International Cooperation Department Nigar Mammadova made a presentation on the European Commission-funded project ERASMUS + EQAC in order to give participants a general idea of the project. Along with the focus student group, the students of group 611, the laboratory assistant of the Faculty of Engineering Arzu Bahramova and collaborator of International Cooperation Office Gulnar Huseynova participated in the survey.
Afterwards the students responded the questions, filling online student questionnaires, which were prepared by Baku Business University, the coordinator university within the project. In accordance with the work plan of the project, it is planned to conduct regular surveys for pilot students studying in pilot specialty.