Əsas səhifə | Xəbərlər | Sumqayıt Dövlət Universitetinin müəllim, əməkdaş və tələbələrinin nəzərinə!
Yerləşdirilmə tarixi : 07 Mart 2020 18:08
Sumqayıt Dövlət Universitetinin müəllim, əməkdaş və tələbələrinin nəzərinə!
Azərbaycan Respublikasının Nazirlər Kabinetinin yanında operativ qərargahın MƏLUMATI
Koronavirus (COVİD - 19) infeksiyasının Azərbaycan ərazisində yarada biləcəyi təhlükənin qarşısının alınması məqsədilə təxirəsalınmaz tədbirlər davam etdirilir.
Nazirlər Kabinetinin Sərəncamına əsasən yoluxma hallarının qarşısının alınması və ölkə ərazisində yerləşən bütün təhsil müəssisələrində tibbi-profilaktik, dezinfeksiyaedici və digər qabaqlayıcı tədbirlərin davam etdirilməsi məqsədilə 2020-ci ilin mart ayının 10-dan 20-dək (ilk tədris günü mart ayının 27-si müəyyən edilir) bütün təhsil müəssisələrində tədris, təlim-tərbiyə prosesi dayandırılır və bununla bağlı bütün tədbirlər təxirə salınır.

Home | News | TO THE ATTENTION OF TEACHERS, EMPLOYEES AND STUDENTS OF SUMGAYIT STATE UNIVERSITY!
INFORMATION of the Operational Headquarters under the Cabinet of Ministers of the Republic of Azerbaijan
Urgent measures are being taken to prevent the threat of coronavirus (COVID-19) infection in Azerbaijan. According to the Order of the Cabinet of Ministers, in order to prevent infections and continue medical-prophylactic, disinfectant and other preventive measures in all educational institutions located in the country from March 10 to 20, 2020 (the first teaching day is March 27) teaching and learning process is suspended in all educational institutions and all related events are postponed.