Əsas səhifə | Xəbərlər | Riyaziyyat fakültəsi "Evdə qal, sağlam qal, amma təhsildən qalma. Biz birlikdə güclüyük!" həştəqi ilə öz həmkarlarını və tələbələri evdə qalmağa və həyatları xilas etməyə çağırır
Yerləşdirilmə tarixi : 22 Aprel 2020 16:17
Riyaziyyat fakültəsi "Evdə qal, sağlam qal, amma təhsildən qalma. Biz birlikdə güclüyük!" həştəqi ilə öz həmkarlarını və tələbələri evdə qalmağa və həyatları xilas etməyə çağırır
Sumqayıt Dövlət Universiteti koronavirus təhlükəsi ilə əlaqədar "Evdə qal, həyatları xilas et!" çağırışına qoşularaq, insanlara müraciət etməyə davam edir. Universitetin Riyaziyyat fakültəsi də fakültə dekanı dosent Zəfər Hüseynovun təşəbbüsü ilə bu kampaniyaya qoşularaq, "Evdə qal, sağlam qal, amma təhsildən qalma. Biz birlikdə güclüyük!" həştəqi ilə öz həmkarlarını və tələbələri evdə qalmağa və həyatları xilas etməyə çağırır. Fakültənin professor-müəllim heyəti evdə qalmağın və onlayn tədrisin vacibliyini hazırladıqları sosial videoçarx vasitəsilə insanların diqqətinə çatdırmağa çalışır.

Home | News | THE FACULTY OF MATHEMATICS URGES ITS COLLEAGUES AND STUDENTS TO STAY HOME AND SAVE THE LIVES WITH THE SLOGAN "STAY HOME, STAY HEALTHY, BUT DON'T STAY AWAY FROM EDUCATION. WE ARE STRONG TOGETHER"
Yerləşdirilmə tarixi : 22 April 2020 16:17
THE FACULTY OF MATHEMATICS URGES ITS COLLEAGUES AND STUDENTS TO STAY HOME AND SAVE THE LIVES WITH THE SLOGAN "STAY HOME, STAY HEALTHY, BUT DON'T STAY AWAY FROM EDUCATION. WE ARE STRONG TOGETHER"
Sumgayit State University continues to appeal to people in connection with the threat of coronavirus by joining the call "Stay home, save lives!” The Faculty of Mathematics of the University also joined the campaign on the initiative of the dean of the Faculty, associate professor Zafar Huseynov, urging his colleagues and students to stay home and save the lives with the slogan "Stay home, stay healthy, but do not stay away from education. We are strong together." The faculty members try to bring to people"s attention the importance of staying home and online teaching through their social video.