Əsas səhifə | Xəbərlər | Qarabağ Azərbaycandır!
Şanlı Ordumuzun işğalçı Ermənistana qarşı həyata keçirdiyi əks-hücum əməliyyatlarını, hər gün qələbə ilə müşaiyyət olunan Vətən müharibəsini qürurla izləyirik. Uğurlu əks-hücum əməliyyatları vətəndaşlarımızda qələbə əzmini, ruh yüksəkliyini daha da artırıb. Cənab Ali Baş Komandan İlham Əliyevin qətiyyət, iradə, əzm, milli ruh və yüksək idarəçilik məharəti və rəhbərliyi, xalqımızın vətənpərvərlik duyğuları ilə birgə həmrəylik, birlik tariximizdə yeni səhifə açmaqda , Azərbaycan ordusu tariximizin ən şanlı və şərəfli qələbəsini qazanmaqdadır!
Sumqayıt Dövlət Universiteti olaraq torpaqlarımızın azad olunması uğrunda başlanmış savaşda dövlətimizin, Silahlı Qüvvələrimizin və Ali Baş Komandanımızın yanındayıq. Ali Baş Komandanın Vətənin müdafiəsi uğrunda bütün əmr, göstəriş və tapşırııqlarını yerinə yetirməyə hazırıq. Əminik ki, Azərbaycan Ordusu düşmən üzərində bütünlüklə zəfər çalacaq, Azərbaycan bayrağı əzəli torpağımız Qarabağın baş şəhərində Şuşada dalğalanacaqdır. Çünki Ali Baş Komandanımızın qeyd etdiyi kimi “Bizim işimiz haqq işidir!” “Qarabağ Azərbaycandır!”
Sumqayıt Dövlət Universitetinin tələbə heyəti tərəfindən hazırlanmış ordumuzun uğurlarını əks etdirən video-çarx da dediklərimizə əyani sübutdur!

Home | News | KARABAGH IS AZERBAIJAN!
We proudly watch the counter-offensive operations of our Glorious Army against the invader Armenia, the Patriotic War, which is accompanied by victory every day. Successful counter-offensive operations have further increased the determination and enthusiasm of our citizens to win. Mr. Supreme Commander-in-Chief Ilham Aliyev's determination, will, perseverance, national spirit and high management skills and leadership, solidarity with the patriotic feelings of our people, open a new page in our history of unity; the Azerbaijani army is gaining the most glorious victory in our history!
As Sumgayit State University, we stand by our state, our Armed Forces and our Supreme Commander-in-Chief in the war for the liberation of our lands. We are ready to fulfill all the orders, instructions and tasks of the Supreme Commander-in-Chief for the defense of the Motherland. We are confident that the Azerbaijani Army will be completely victorious over the enemy, and the Azerbaijani flag will wave in Shusha, the main city of our ancient land of Karabakh. Because, as our Supreme Commander-in-Chief noted, "Our work is the work of truth!" "Karabakh is Azerbaijan!"
The video reflecting the success of our army, prepared by the students of Sumgayit State University, is a clear proof of what we say!