Əsas səhifə | Xəbərlər | Hörmətli KİV nümayəndələri...
Bəzi saytların verdiyi məlumata görə Sumqayıt Dövlət Universitetinin qarşısında bıçaqlanma hadisəsi baş verib. Qeyd edək ki, IV kurs tələbələri dərsə gəlmir, onlar istehsalat təcrübəsində olurlar. Məlum hadisə isə aprelin14-də Sumqayıt şəhər Yaşıldərə massivi ərazisində baş verib.
Məlumat üçün bildirək  ki, Sumqayıt Dövlət Universitetinin Fizika və elektroenergetika fakültəsinin IV kurs (516-cı qrup) tələbəsi Əliyeva Aydan Rövşən qızı aprelin 14-də istehsalat təcrübəsindən qayıdan zaman Sumqayıt şəhər Yaşıldərə massivi ərazisində keçmiş nişanlısı, xalası oğlu tərəfindən bıçaqlanmışdır. Çoxsaylı xəsarətlər alan qız xəstəxanaya çatdırılıb.
Qeyd edək ki, tələbə Əliyeva Aydan Rövşən qızı nümunəvi tələbələrdən biridir. Hal-hazırda vəziyyəti qənaətbəxşdir.

Home | News | Dear media representatives ...
According to some websites, a stabbing incident took place in front of Sumgayit State University. It should be noted that fourth-year students do not come to class, they are in production practice. The incident took place on April 14 in the Yashildere massive of Sumgayit.
It should be noted that 4th year student of Sumgayit State University, faculty of Physics and Power Engineering (516th group) Aliyeva Aydan Rovshan gizi was stabbed by her ex-fiancé, cousin in Sumgayit"s Yashildere massive on April 14 while returning from work. The girl was taken to hospital with multiple injuries.
It should be noted that the student Aliyeva Aydan Rovshan gizi is one of the exemplary students. Currently, the situation is satisfactory.