SDU-nun Xarici dillər kafedrasının bir qrup müəllimi mükafatlandırıldı
Sumqayıt Dövlət Universitetinin Xarici dillər kafedrasının bir qrup müəllimi 2021-2022-ci tədris ilində SDU-nun əməkdaşları üçün təşkil olunmuş ingilis dili kurslarında məşğələlərin səmərəli aparılmasında və universitetin ictimai həyatında fəal iştirak etdiklərinə görə rektor professor Elxan Hüseynovun _K-81/3_ saylı 14 iyul 2022-ci il tarixli əmri ilə mükafatlandırıldı.
İyulun 25-də rektor professor Elxan Hüseynov universitetin Xarici dillər kafedrasının professor-müəllim heyətini qədul edərək təşkil etdikləri təlimin uğurla başa çatmasındakı fəaliyyətlərinə görə onları təbrik etdi və müəllimlərə Fəxri fərman təqdim edərək şərəfli peşələrində yeni-yeni uğurlar arzuladı.
Kafedranın müəllimləri yüksək diqqət və qayğıya görə universitet rəhbərliyinə öz minnətdarlıqlarını bildirərək universitetimizin perspektivi, müəllimlərimizin xarici dil biliklərinin inkişafı üçün gələcəkdə də bu kimi təlimlərin təşkil ediləcəyini diqqətə çatdırdılar.

Home | News | A group of lecturers of the department of Foreign languages ​​of SSU was awarded
A group of lecturers of the department of Foreign languages ​​of Sumgayit State University was awarded by the order of rector professor Elkhan Huseynov _K-81/3_ dated July 14, 2022 organized for SSU employees in the 2021-2022 academic year for the effective conduct of classes in the English language courses and active participation in the public life of the university
On July 25, rector professor Elkhan Huseynov welcomed the professors and lecturers of the department of Foreign languages ​​of the university and congratulated them on the successful completion of the training and presented the lecturers with the Honorary decree and wished them new success in their honorable professions.
The lecturers of the department expressed their gratitude to the university management for their high attention  and pointed out that such trainings will be organized in the future  for the development of foreign language skills of our lecturers and  to increase the rating of our university.