SDU və SOCAR nümayəndələri arasında görüş keçirilib
Oktyabrın 26-da Sumqayıt Dövlət Universitetinin (SDU) və Azərbaycan Respublikası Dövlət Neft Şirkətinin (SOCAR) nümayəndələri arasında SOCAR-ın Baş Ofisinin inzibati binasında görüş keçirilib.
Görüş zamanı SOCAR-ın ödənişli və ödənişsiz istehsalat təcrübə proqramları barədə məlumat verilib, SDU-nun laboratoriyalarının müasir qurğularla təchiz edilməsi məsələsi müzakirə olunub.
Görüşdə həmçinin SDU-nun gələcək prioritet layihələri, o cümlədən yaxın zamanlarda açılışı nəzərdə tutulan İnnovasiya Yaradıcılıq Mərkəzi haqqında danışılıb, qarşılıqlı maraq doğuran digər məsələlər ətrafında fikir mübadiləsi aparılıb.

Home | News | A MEETING WAS HELD BETWEEN THE REPRESENTATIVES OF SSU AND SOCAR
On October 26, a meeting was held between the representatives of Sumgayit State University (SSU) and the State Oil Company of the Azerbaijan Republic (SOCAR) in the administrative building of the head office of SOCAR.
During the meeting, about SOCAR"s paid and free of charge industrial experience programs were reported, and the issue of equipping SSU laboratories with modern devices was discussed.
At the meeting, they also talked about the future priority projects of SSU, including the soon-to-be-opened "Innovation and Creativity Center", and exchanged views on other issues.