“Tea Talks” proqramı çərçivəsində növbəti karyera səfəri
Aprelin 14-də Azərbaycan Respublikasının Gənclər Fondunun dəstəyi və Azərbaycan Tələbə Gənclər Təşkilatları İttifaqının təşkilatçılığı ilə həyata keçirilən “Tea Talks” proqramı çərçivəsində növbəti karyera səfəri "Pasha Pay" şirkətinə oldu.
Səfər zamanı “Pasha Pay” şirkətinin tərəfdaşlarla bağlı baş mütəxəssisi Samirə Qasımova ofis proqramlarından istifadə bacarığı, komanda daxilində işləmək haqqında geniş məlumat verdi.
Tələbələr şirkət və əməkdaşlar ilə tanış olaraq onların təklif etdiyi imkanlardan xəbərdar oldular. Gələcək karyerasını satış sahəsi üzrə qurmaq istəyən, müvafiq ixtisaslar üzrə təhsil alan tələbələr görüşdən yararlandılar.

The next career visit within the framework of the "Tea Talks" program
On April 14, the next career visit was to the "Pasha Pay" company within the framework of the "Tea Talks" program, which was implemented with the support of the Youth Fund of the Republic of Azerbaijan and the organization of the Union of Student Youth Organizations of Azerbaijan.
During the visit, Samira Gasimova, senior specialist with partner of Pasha Pay Company gave extensive information about the ability to use office programs and work within a team.
The students got acquainted with the company and its employees and became aware of the opportunities offered by them. Students who want to build their future career in the field of sales in relevant specialties took advantage of the meeting.