StartUp komandamızın SUB.VC şirkətinin IT mentoru ilə görüşü keçirildi
İyulun 25-də "INNOLAND" İnkubasiya və Akselerasiya Mərkəzində Sumqayıt Dövlət Universitetinin İnnovasiya Yaradıcılıq Mərkəzinin daxilində yer alan StartUp komandasının SUB.VC şirkətinin IT üzrə mentoru Nail Seyidov ilə görüşü keçirildi.
Görüşdə həmçinin SUB.VC şirkətinin Ümumi layihələr üzrə meneceri Səid Əliyev, “Meliordism” layihəsi üzrə developer Ülviyyə Dadaşova, “Fastycar” layihəsi üzrə developer Allahyar Cəfərov da iştirak etdilər.
Görüş çərçivəsində komandanın iki əsas layihəsi olan “Meliordism” və “Fastycar” layihələri müzakirə olundu və layihələr barədə maraqlı təkliflər irəli sürüldü.
Qeyd edək ki, “Meliordism” musiqi sahəsinə həsr olunmuş layihədir. Bu platformadan istifadə edən insanlar həm asudə vaxtlarını daha səmərəli keçirəcək, həm də onlar üçün yeni iş imkanları yaradılacaq.
“Fastycar” layihəsi isə onlayn maşın icarəsinə həsr olunur. Beləki, bu platformadan istifadə edən insanlar onlar üçün uyğun olan maşınları daha tez və münasib qiymətə əldə edə biləcəklər.

Our StartUp team hold a meeting with the IT mentor of SUB.VC company
On July 25, a meeting was held with the IT mentor of SUB.VC company Nail Seyidov of the StartUp team located within the Innovation and Creativity Center of Sumgayit State University at the "INNOLAND" Incubation and Acceleration Center.
Said Aliyev, general projects manager of SUB.VC company, Ulviyya Dadashova, developer of "Meliordism" project, and Allahyar Jafarov, developer of "Fastycar" project also participated in the meeting.
Within the framework of the meeting, the two main projects of the team, "Meliordism" and "Fastycar" projects, were discussed and interesting proposals about the projects were put forward.
It should be noted that "Meliordism" is a project dedicated to the field of music. People who use this platform will spend their free time more effectively, and new business opportunities will be created for them.
The "Fastycar" project is dedicated to online car rental. So, people using this platform will be able to get the right cars for them faster and at a reasonable price.