SDU-nun rektoru universitetin bütün əməkdaşlarına Yeni il bayramı münasibətilə 200 manat məbləğində pul mükafatı təqdim edilməsi haqqında əmr imzalayıb
Sumqayıt Dövlət Universitetinin rektoru Rüfət Əzizovun 21.12.2023-cü il tarixli K-156/3 saylı əmrinə əsasən işçilərin sosial vəziyyətini daha da yaxşılaşdırmaq məqsədilə 31 dekabr - Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi Günü və Yeni il bayramı münasibətilə universitetin bütün əməkdaşlarına 200 manat məbləğində pul mükafatı ayrılması haqqında əmr imzalayıb.
Rektor qarşıdan gələn 31 dekabr - Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi Günü və 2024-cü il Yeni il bayramı münasibətilə kollektivi səmimi qəlbdən təbrik edib, Tarixi Zəfərə imza atan, ölkənin ərazi bütövlüyünü bərpa edən dövlətin inkişafı və qüdrətlənməsi naminə görüləcək işlərdə uğurlar  arzulayıb.

THE RECTOR OF SSU SIGNED AN ORDER TO PRESENT A CASH PRIZE OF 200 MANATS TO ALL EMPLOYEES OF THE UNIVERSITY ON THE OCCASION OF THE NEW YEAR HOLIDAY
Pursuant to the order No. K-156/3 of Sumgait State University rector Rufat Azizov signed the order dated 21.12.2023, in order to further improve the social condition of employees, on December 31 - World Azerbaijani Solidarity Day and the New Year's holiday, all employees of the university will receive a monetary award in the amount of 200 manats.
The rector sincerely congratulated the collective on the upcoming December 31 - Day of Solidarity of World Azerbaijanis and New Year 2024, and wished success in the work to be done for the development and strengthening of the state, which has signed a historical victory and restored the territorial integrity of the country.