Əsas səhifə | Xəbərlər | Universitetimizin kollektivi İlaxır çərşənbəni avtoqəzada yaralanmış tələbələrimizlə birgə qeyd etdi
Yerləşdirilmə tarixi : 15 Mart 2017 12:30
Universitetimizin kollektivi İlaxır çərşənbəni avtoqəzada yaralanmış tələbələrimizlə birgə qeyd etdi
Sumqayıt Dövlət Universitetinin rəhbərliyi və tələbələr İlaxır çərşənbəni 1 saylı Klinik Tibbi Mərkəzdə yaralanmış tələbələrimiz: Azadə Mədətzadə, Xavər Fərzəliyeva, Rəsul Sadıqov və Emin Həmidovla birgə keçirdilər.
Rektor professor Elxan Hüseynov xəstələrin vəziyyəti və müalicənin gedişi ilə maraqlandı, müalicə olunan tələbələrlə söhbət etdi. Tələbələrin istək və arzularını dinlədi, tezliklə sağalıb universitetimizə dönməklərini arzuladı.
Tələbələr rektor professor Elxan Hüseynova bütünlüklə universitet kollektivinə və tibb heyətinə göstərdikləri diqqət və qayğıya, hər gün olduğu kimi bu gün də onlara maddi və mənəvi dayaq olduqlarına görə minnətdarlıq etdilər.

Home | News | The personnel of the university have celebrated “Ilaxir Chershenbe” holiday together with the students injured in a car accident
Yerləşdirilmə tarixi : 15 March 2017 12:30
The personnel of the university have celebrated “Ilaxir Chershenbe” holiday together with the students injured in a car accident
The administration and the students of Sumgait Sate University have celebrated “Ilaxir Chershenbe” holiday in Baku Clinic Medical Center № 1 jointly with the injured students.
During that visit, the rector, Professor Mr. E. Huseynov has interested in a health state of the patients and their treatment process. Meanwhile, he gave a pep talk to injured students and interested in their wishes and desires. The rector wished them soon recovery in order to get back to our university asap.
On their turn, the injured students expressed their deep gratitude to the rector Mr. E. Huseynov and the personnel of the university in whole for the care and support, and for the consistent moral and financial aids.